top of page

szczegóły oferty jetskicamp Zatoka 

Harmongram imprezy 2024 

Poczuj magię wielkiej przygody na zatoce gdańskiej

3 dni adrealiny na wodzie 

Sporty wodne

Regulamin naszych imprez 

Harmonogram imprezy w krótce

Ilość jednostek ograniczona 20sztuk 

Warunkiem przystąpienia do wyprawy jest posiadanie uprawnień oraz własnej jednostki.

Jeżeli nie posiadasz własnej jednostki zadzwoń pomożemy załatwić.

Termin camp mazury 13-14-15 września 2024

Moce i pojemności skuterów dowolne ważne aby po zgłoszeniu przekazać informacje jakim sprzętem płyniecie aby ułożyć punkty tankowania.

Podczas całej wyprawy jedzie za nami auto serwisowe wraz z quadem, oraz bus gdzie są przewożone rzeczy osobiste oraz ciągnie przyczepę w razie awari skutera. Nasza ekipa nie świadczy usług serwisu waszych jednostek posiadamy jednak wiedzę i zawsze doradzimy i pomożemy.

Możliwość zabrania osoby toważyszącej

Cena zawiera wszystkie koszty noclegów, pełne wyżywienia, parking dla samochodów, opłaty portowe (pilnowanie nocne skuterów) wraz z parkingiem nocnym, śluzy, silpowanie., opłaty klimatyczne, ubezpiecznie, transport paliwa i obsługę podczas całego campu.

Płyniemy w grupie skuter z przodu oraz skuter z naszej obsługi zamykający. Małe awarie będziemy usuwać na miejscu, jeżeli nie uda się naprawić skuter  zostanie scholowany do portu gdzie wieczorem zostanie zawieziony do portu macierzystego w rucinane nida. Ważna informacja awarie będą realizowane zgodnie z zgłoszeniami otrzymacie informacje jaki mniej więc będzie czas realizacji transportu.

Do każdej jednostki otrzymujcie numer startowy wraz z mapą oraz napojami codziennie przy odprawie. Na każdym skuterze musisz posiadać telefon w razie awari. 

Cena nie zawiera paliwa. 

Tankowania miejsca będą podane przy każdej odprawie ponieważ musimy dostosować częstotliwość tankowania do wszystkich jednostek.

Każdy z uczestników musi posiadać 3 bańki z paliwem po 20 litrów które będą tankowane przez naszych pracowników i dostarczane na punkty tankowań. 

paliwo sprzedajemy po cenach rynkowych na dzień kursu stacji w gdańsku. 

Każdy uczestnik musi posiadać uprawnienia do kierowania swoją jednostką oraz mieć ważne oc, na wyposażeniu: kamizelkę ratunkową, dokumenty jednostki plus patent, obijacze dwie sztuki, dwie cumy, zaczep do holowania, podczepiony na stałe z przodu skutera.

Warunkiem odbycia się Campu jest uczestnictwo minimum 15 jednostek.

Szczegóły pod nr. tel. 509899553

bottom of page